İskambil Falı

İskambil Falı

İskambil Falı, en eski kehanet yöntemlerinden biridir. 14. yüzyılın başında, Avrupa’da oyun kartlarının icadından hemen sonra ortaya çıkan bu fal türünde okuma yöntemi Tarot ile benzerlik göstermektedir. Fakat İskambil Falı’nda açılımların farklı yolları da bulunmaktadır.
Kartlar dört elementle (hava, toprak, ateş ve su) bağlantılıdır. Her bir elementte 13 kart vardır ve 13 Kameri ayı temsil etmektedir. Ayrıca toplamda 52 tane olan kart sayısı da yılın 52 haftasını simgeler.
Maça kartlarının elementi havadır. Dedikoduları, rekabeti, sırları ve hayal kırıklıklarını temsil ederler. Karo kartlarının elementi topraktır. Kariyer ile parasal durumları temsil ederler. Sinek kartlarının elementi ateştir; tutkuyu ve başarıyı temsil ederler. Kupa kartlarının elementi ise sudur. Aşkı, dostluğu ve mutluluğu temsil ederler.
Bir desteyi dağıtmadaki temel anlayış kartları karıştırırken problemlerinize veya istediğiniz soruya odaklanmak ve kartları belli bir düzende çekerek masaya koymaktır. Cevabını hemen almak istediğiniz bir soru için tek bir kart seçmeniz gerekir. Üçlü açılım da sık kullanılır. Burada seçeceğiniz üç karttan ilki geçmişi, ikincisi şimdiki zamanı, üçüncüsü ise geleceği aydınlatır. Bazen de hayatınıza genel olarak bakmak isteyebilirsiniz. Bu durumda üç farklı kategori için 3 ayrı kart seçilir. İlk kategori sizi, ikincisi ailenizi ve arkadaşlarınızı, üçüncüsü ise beklentilerinizi, olmasını istemediğiniz şeyleri ve geleceğinizi yansıtır.

Nasıl İskambil Falı Baktıracağım?

Yorumcunu Seç
1

Yorumcunu Seç

En yetenekli yorumcularımızdan arzu ettiğini seç.

Gönder
2

Gönder

Formdaki bilgileri eksiksiz doldurup, kartlarını seç.

İşlemi Onayla
3

İşlemi Onayla

Pratik ve güvenli ödeme adımları ile işlemini onayla.

İskambil Falı Baktır
Home
Anasayfa
Kredi
Kredi Satın Al
Yorumlarım
Login
Giriş Yap

Giriş Yap

ya da
Şifremi Unuttum
Giriş
Giriş yaparak Kullanım Koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi beyan ederim.

Kayıt olarak Kullanım Koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi beyan ederim.

Şifre Sıfırla

Eğer daha önce şifre oluşturmadıysan veya şifreni unuttuysan, aşağıdaki formu doldurup e-mail adresine şifre sıfırlama talebi gönderebilirsin.

Üye Kategorileri Hakkında Bilgi

Üyelerimiz harcadıkça kazanıyor. Yer seviye yeni fırsatlar sunuyor.