logo

Derin Onay

Her yorumum durugörü desteklidir.

Hakkında

Herkese merhaba ben Derin. Kahve, tarot, çingene tarotu, aşk tarotu, astrolojik yorumlama, rüya tabirleri ve çeşitli sinerjik fallar bakımı yapmaktayım. Yaklaşık 10 yılı aşkın süredir fal ve astrolojiyle yakından ilgilenmekte ve falcılık yapmaktayım. Kendime özgü yorumum ve akrep burcu olmamın verdiği gizem dünyasına yönelimim sayesinde siz fal meraklılarının sorunlarına şifa bulmak için buradayım. Horasan  göçmeni büyüklerimden olan büyük anneannemin bana öğrettiği ve el verdiği hissiyatımı sizlerle paylaşmaktan zevk duyacağım. Her türlü ayrılık, birleşme, iş, kariyer, aşk ile alakalı sorularınıza tatmin edici bir bakım yaparak sizleri daha gerçekçi bir gelecek dünyasına hazırlayacağım.

Rozetleri
Yeni Yorumcu

Yeni

Kahve Falı
Başarı %67 Kredi 150
Yazılı Sesli Chat Görüntülü Telefonla
Türkçe
Ortalama 75 dakikada yorum yapıyor.
02/12/2020 tarihinden beri 12 fal baktı
Yorumcu online olduğu zaman bana bildir

YORUMLAR

  • Bu ne biçim fal rezil gbi
    09.01.2021
  • Hanımefendi bence siz fal bakmayın kahve falı hele hiç bakmayın ..Astroloji yorumu yapın....Çünkü bana yaptığınız yorum astrolojik yorum olmuş onuda sacmalamissiniz....Bir aşk falı ancak bu kadar kafadan sallanır....Ben bu sitenin daimi müşterisi olarak söylüyorum....Bu sitenin kalitesini düşürmeyin....Ve diyorum ki herkes işini yapsın....Gerçek his durugoru Allah vergisi yeteneği olan falcilar yorum yapsın....Ben başak burcu olduğum için bana. burcumun özelliklerinden yorum yapmış...Bana yapmış olduğunuz yorumun bir kelimesi bile doğru değil...Sadece ve sadece fal diye satır doldurmaya calismissiniz ...Erkek arkadadimi kusursuz ve mükemmel görmek istiyormusum bu erkek arkadaşını yoruyormus. .Genel ilişkilerini böyle olmuş sen Benimle ve aşkımla dalgamı feciyorsun bu kadar sacmalamissiniz herşeyi....Astrolojik haritamda şunlar olcak...Hanımefendi ben sana astroloji Falimi gönderdim yoksa kahve Falimi gönderdim. bi düşünün isterseniz...Bir kahve falı ancak ve ancak böyle uydurulur ve astroloji üzerinden fal bakılır .....PES DiYORUM..... ŞAKA GİBSİNİZ....NOKTA....
    02.12.2020

Tarot Falı
Başarı %90 Kredi 100
Yazılı Sesli Chat Görüntülü Telefonla
Türkçe
Ortalama 72 dakikada yorum yapıyor.
02/12/2020 tarihinden beri 4 tarot baktı
Yorumcu online olduğu zaman bana bildir

YORUMLAR

Giriş Yap

ya da
Giriş yapmak için e-posta adresinizi ve parolanızı girin.
Şifreni mi unuttun?
Giriş
Kayıt olarak ya da giriş yaparak Kullanım ve Gizlilik Koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi beyan ederim.

Kayıt Ol

Size özel bir deneyim için Binnaz'a katılın ve indirimlerden haberdar olun!
Kayıt Ol

Kayıt Ol

Üyelerimize tanıdığımız ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurarak sitemize kayıt olabilirsin.
ya da
Zaten üye misiniz? Giriş yapın

Şifre Sıfırla

Eğer daha önce şifre oluşturmadıysan veya şifreni unuttuysan, aşağıdaki formu doldurup e-mail adresine şifre sıfırlama talebi gönderebilirsin.

Üye Kategorileri Hakkında Bilgi

Üyelerimiz harcadıkça kazanıyor. Yer seviye yeni fırsatlar sunuyor.